Vi outsourcer ikke et eneste trinn
:LNNBGG_001_86_LTTL_HRRNGBN_ILLSN_BLCK
Blandingstype
100% Bomull
Design
Little Herringbone
Vevingstype
Herringbone
Størrelse
62 68 74 80 86 92 98
Pris
203.47 kr 339.12 kr
For detaljelskere

Advarsler


Mønsterets plassering på produktet kan avvike fra det som vises på bildet.


LennyBaggy bukser - moteriktige, stilige og sååå komfortable! Takket være opprullbare snorer vokser de med babyen. De fargerike trådene vevd i vevestudioet til et fullfarge sjal - nå spiller de hovedrollen i de mest skimrende buksene for en baby og en smårolling på markedet. Kombinasjonen av høykvalitets LennyLamb sjalstoffer og 100% bomullsjersey gir perfekte design, der babyen din vil se fantastisk ut i lang tid.

STØRRELSE62687480869298
1. Midjebredde på stoffet (cm)27.528.529.530.531.532.533.5
2. Midjebredde på gummien (cm)18192021222324
3. Total lengde (cm)5052.55557.56062.565
4. Lengde på snoren nederst (cm)10101010101010
5. Høyde på snoren i midjen (cm)12121212121212
Tillatt målefeil er +/- 1 cm.

Krymping av stoffet på ca. 4% er inkludert i størrelsestabellen


Bomull - er grunnlaget for våre sjal. Sjal av ren bomull er universelle - egnet for alle og vil fungere under alle omstendigheter. Bomullsfiber kjennetegnes av pusteevne, spenst, elastisitet og styrke. Bomullssjal er enkle å rengjøre og stelle.